Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Медведько та Наливайченко розказали Ющенку, як цього року боротимуться з корупцією

0 10

Співголови групи Міжвідомчої робочої групи з питань протидії корупції – в.о. голови СБУ Валентин Наливайченко та Генеральний прокурор Олександр Медведько представили Президенту Віктору Ющенку План дій, що передбачає три пріоритетних напрямки боротьби з корупцією в 2008 році. Про це йшлося на нараді Президента із співголовами.

Зокрема, пріоритетними напрямками Плану дій є – земельна сфера, корупція управлінського апарату та безпосередньо план дій правоохоронців, органів прокуратури та юстиції.

Зі свого боку Ющенко наголосив, що хоче бачити спільну роботу всіх органів, залучених до протидії з корупцією: «Щоб ми били в одну точку – в тому числі, на рівні відповідних обласних, районних органів – щоб ми мали план спільних дій, зорганізовану статистику, звітність, відповідні заходи, інформацію до центру».

Говорячи про необхідність зосередитися в 2008 році на кількох основних напрямках боротьби з корупцією, Президент зазначив: «Мені б хотілося, щоб ми побачили в масі цих завдань кілька ключових провідних пріоритетів – що є найбільш загрозливе, актуальне, найбільш турбує сьогодні суспільство».

Джерело:

proUA

Залиште коментар