Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Медведько порушив справи проти Портнова і посадовців Держказначейства

0 17

Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу проти депутата від БЮТ, в. о. ФДМУ Андрія Портнова.

Про це під час зустрічі з Президентом повідомив Генпрокурор Олександр Медведько, повідомили «proUA» в прес-службі Глави держави.

«Прокуратура порушила кримінальну справу відносно Портнова за фактом замаху на незаконну приватизацію за частиною першою статті 233 КК та частиною другою статті 365 КК», – повідомив Медведько.

«Нами створено мобільну слідчу оперативну групу, куди входять досвідчені працівники ГПУ і СБУ, та розпочато досудове слідство», – також зазначив він.

Крім того Медведько повідомив, що Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу за фактом перевищення службовими особами Державного казначейства України своїх обов’язків.

«Оскільки щодо призупинення фінансування Фонду держмайна є порушення закону, нами порушено кримінальну справу за фактом перевищення службовими особами Державного казначейства України своїх службових обов’язків за статтею 365 Кримінального кодексу», – поінформував Генпрокурор.

Генеральна прокуратура внесла Державному казначейству припис із вимогою негайно відновити здійснення видатків на казначейських рахунках ФДМ.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар