Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Медведько не знайшов зловживань у свого екс-заступника, що має квартиру в Баден-Бадені

0 41

Генеральна прокуратура провела перевірку і не виявила зловживань службовим положенням з боку колишнього заступника Генпрокурора Олександра Шинальського. Про це в інтерв’ю «Комсомольская правда в Украине» заявив Генпрокурор Олександр Медведько.

«Були проведені перевірки, і ніяких зловживань службовим положенням, які б послужили підставою для порушення кримінальної справи, не знайдено. Так, були моменти, пов’язані з його діяльністю в Асоціації прокурорів України, але в даному випадку більше було політики. Коли цей галас піднявся, він написав рапорт і пішов з посади. Зараз займається викладацькою діяльністю», – розповів Медведько.

Крім того, Медведько розповів про подальшу долю матеріалів, зібраних депутатами на інших заступників Генпрокурора.

«Проведені перевірки, і факти зловживань з боку Віктора Кудрявцева, Ренату Кузьміна не знайшли підтвердження. Чого гріха таїти, є багато злостивців, яким, скажімо, не сподобалося якесь рішення, прийняте заступником, і тут же розгортається кампанія проти людини. Йде потік скарг, звернень. Від цього ніхто не застрахований», – заявив Медведько.

Нагадаємо, депутати від БЮТ звинуватили очолювану Шинальським Асоціацію прокурорів України у вимаганні коштів, а також виявили у заступника генпрокурора нерухомість в Баден-Бадені.

Джерело:

proUA

Залиште коментар