Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Медведєв підписав указ про призначення Посла Росії в Україну

0 28
Президент РФ Дмитро МЕДВЕДЄВ підписав указ про призначення Михайла ЗУРАБОВА Надзвичайним і Повноважним Послом РФ в Україні.

Про це РІА «Новости» повідомили в прес-службі Кремля.

Як повідомлялося, раніше, 11 серпня, Д.МЕДВЕДЄВ у своєму посланні Президенту України Віктору ЮЩЕНКУ написав, що “в умовах антиросійського курсу українського керівництва мною прийняте рішення відкласти приїзд в Україну нашого нового посла. Конкретні терміни будуть визначені пізніше з урахуванням реального розвитку російсько-українських відносин”.

Як також зазначив Президент РФ у своєму відеоблозі, “в нинішній ситуації… прийняте рішення не направляти в Україну нашого посла”. “Він приступить до роботи пізніше. Конкретні терміни будуть визначені пізніше з урахуванням реальної динаміки двосторонніх відносин”, – сказав Д.МЕДВЕДЄВ.

 

Джерело:

Уніан

Залиште коментар