Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Медіатори вирішили об’єднатися

0 20

Українські медіатори перебувають у невизначених умовах — з одного боку у Верховній Раді зареєстровано два законопроекти про медіацію (№ 2425а і 2425а-1, авторами яких виступили Ярослав Федорук і Сергій Ківалов відповідно), а з іншого боку — на запити від держорганів з питань, що стосуються професійної діяльності медіаторів, не можна дати однозначну відповідь, оскільки представники даної професії існують окремо. Отже, є сенс об’єднається в одну організацію.

6 січня 2010 р.була створена Коаліція з розвитку медіації в Україні. Коаліція існує до цих пір, відзначає Інна Терещенко, керівник Одеської обласної групи медіації, проте, вона недосконала.

Згідно запропонованої редакції статут громадський союз «Національна асоціація медіаторів України» є неурядовим неприбутковим професійним всеукраїнським громадським об’єднанням у сфері медіації і вирішення конфліктів, яке об’єднує фізичних осіб і юридичних осіб приватного права, створене на підставі спільності інтересів для реалізації мети і завдань, передбачених Уставом.

Відзначимо, що статут був прийнятий учасниками установчих зборів, проте, до 26 серпня включно, редакційній комісії можна присилати зауваження. Так, дискусію викликала структура Асоціації, механізм управління відповідними органами, порядок скликання загальних зборів тощо. Орієнтовно документи на реєстрацію будуть подані протягом місяця.

Крім того, каменем спотикання стало питання членства: хто матиме право вступати в організацію — лише ті юрособи або приватні особи, які безпосередньо займаються медіацією, або ж можна допустити сюди і прибічників медіації.

Теги:

медіація

Залиште коментар