Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Майже 250 суддів хочуть перевестися із зони АТО

25

Майже 250 суддів подали до Вищої кваліфікаційної комісії заяви про переведення із зони АТО. Про це повідомив член ВККС Микола Патрюк.

За його словами, з Донецької області про переведення попросили 99, з Луганської — 47, з Криму — 2 (всього 148) суддів у межах п’ятирічного строку повноважень. З числа безстроково обраних суддів Крим вирішив покинути один суддя, Донецьку область — 63, Луганську — 34 (всього 98 суддів).

“У разі призначення цих матеріалів на розгляд комісії, ці питання будуть вирішуватися — як підстави їх відмов переходити з судами після зміни дислокації суду, так і інші обставини”, — зазначив він.

На питання хто буде закривати вакансії в судах, виведених із зони АТО і як це відіб’ється на суддівському бюджеті і спричинить додаткове навантаження на суддівський бюджет, Патрюк сказав: “Навантаження не може бути більшим, як і кількісний склад судів. Мене більше цікавить навантаження, викликане тим, що з 2013 року ряд суддів не звільнили і отримують зарплату”.

Комментарии