Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Майже 250 суддів хочуть перевестися із зони АТО

0 85

Майже 250 суддів подали до Вищої кваліфікаційної комісії заяви про переведення із зони АТО. Про це повідомив член ВККС Микола Патрюк.

За його словами, з Донецької області про переведення попросили 99, з Луганської — 47, з Криму — 2 (всього 148) суддів у межах п’ятирічного строку повноважень. З числа безстроково обраних суддів Крим вирішив покинути один суддя, Донецьку область — 63, Луганську — 34 (всього 98 суддів).

“У разі призначення цих матеріалів на розгляд комісії, ці питання будуть вирішуватися — як підстави їх відмов переходити з судами після зміни дислокації суду, так і інші обставини”, — зазначив він.

На питання хто буде закривати вакансії в судах, виведених із зони АТО і як це відіб’ється на суддівському бюджеті і спричинить додаткове навантаження на суддівський бюджет, Патрюк сказав: “Навантаження не може бути більшим, як і кількісний склад судів. Мене більше цікавить навантаження, викликане тим, що з 2013 року ряд суддів не звільнили і отримують зарплату”.

Залиште коментар