Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Малі міста України отримають додаткові інвестиції в енергоефективні проекти

0 2

Міністерство розвитку громад та територій та Міжнародна фінансова організація NEFCO (Північна екологічна фінансова корпорація) підписали Меморандум про співпрацю щодо енергоефективності та покращення ситуації з твердими побутовими відходами у малих та середніх містах і громадах України. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Енергоефективність у будівлях – пріоритетний напрям діяльності для України та Європейського Союзу. Одним із головних інструментів для його реалізації є Фонд енергоефективності. Водночас ми завжди у пошуку додаткових інструментів задля розширення можливостей в кожній громаді. NEFCO – одна з небагатьох міжнародних фінансових організацій, які працюють з малими та середніми містами. Допомога, що надають наші партнери на реалізацію енергоефективних проектів, є надзвичайно цінною», – наголосив Олексій Чернишов.

Зазначимо, у результаті співпраці з NEFCO малі міста набувають досвіду в розробці та впровадженні енергоефективних проектів. Бюджет Програми складатиметься з гранту Інвестиційної платформи сусідства Європейського Союзу (NIP) у розмірі 10 млн євро та кредитів муніципалітетам від НЕФКО у розмірі 10 млн євро, технічної допомоги від Швеції та ЄС на впровадження проектів, а також власних внесків міст.

У рамках проекту будуть реалізовані заходи з енергоефективності та у секторі твердих побутових відходів у Бахмуті (Донецька область), Мелітополі (Запорізька область), Ніжині (Чернігівська область), Новоград-Волинському (Житомирська область), Покрові (Дніпропетровська область), Пологах (Запорізька область), Василівці (Запорізька область), Володимир-Волинському (Волинська область).

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що Світовий банк надасть 300 мільйонів доларів на проведення термомодернізації в українських містах.

 

Міністерство розвитку громад та територій України

Залиште коментар