Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

«Макіївських терористів» посадили на 8 і 15 років

0 9

Макіївський центральний міський районний суд засудив Антона Волошина і Дмитра Онуфрака за скоєння в січні терактів у Макіївці Донецької області до 8 і 15 років позбавлення волі відповідно. Про це оголосив суддя Дмитро Єрьомін.

Онуфрак визнаний організатором терактів. Суд постановив також конфіскувати у нього все майно.

Також обидва засуджених у сукупності повинні заплатити 373 тис. грн. матеріального збитку постраждалим підприємствам: ДП Макіїввугілля, Державному казначейству, Укртелекому і двом власникам будівлі торгівельного центру Голден Плаза.

Як зазначається в рішенні суду, Онуфрак діяв з корисливих мотивів. Подивившись фільм Міцний горішок (3 і 4 частини, диски наразі вилучені Службою безпеки України), вирішив скоїти 2 вибухи у Макіївці, після чого попередити владу про те, що зробить ще 5 вибухів, якщо йому не будуть надані грошові кошти у розмірі 4,2 млн. євро.

Інструкцію по збору вибухового пристрою Онуфрак просто знайшов в інтернеті. В його особистому комп’ютері були знайдені такі книги, як Репетитор: Хімія, Репетитор: Фізика, Терор проти Росії і Як підірвати рідну школу. Усі компоненти для виготовлення вибухового пристрою Онуфрак купив у макіївських магазинах, включаючи пластиковий годинник за 15 грн., бікфордів шнур з магазину феєрверків, аміачну селітру з магазину добрив, засіб для зняття лаку Нігтик та інші.

Як повідомлялося, у Макіївці 20 січня рано вранці сталося два вибухи, на відстані 600 м один від одного: перший – у центрі міста в районі адміністративної будівлі Макіїввугілля, другий, – в районі торгівельного центру Голден Плаза. Жертв і постраждалих немає. Зловмисники вимагали від відомих у Макіївці людей 4,2 млн. євро.

Теги:

СБУ, вимагання

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар