Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Македонія подала скаргу на Грецію до міжнародного суду у зв’язку з конфліктом навколо назви країни.

0 17

Македонія подала скаргу до міжнародного суду на Грецію у зв’язку із суперечкою, що триває між двома країнами навколо офіційного найменування – Республіка Македонія. Як заявив міністр закордонних справ Македонії Антоніо Мілососки, Скоп’є направив позов до Міжнародного суду в Гаазі, в якому Афіни звинувачуються в порушенні проміжної угоди про нормалізацію двосторонніх відносин. При цьому А.Мілососки заявив, що Македонія залишається прихильною участі в переговорах про назву країни за посередництва ООН, передає Associated Press.

Міжнародний суд підтвердив, що Македонія направила скаргу проти Греції. У прес-релізі суду йдеться, що Македонія заявляє про “кричуще порушення зобов’язань” з боку Греції, визначених проміжною угодою від 13 вересня 1995 р. Йдеться про документ, в якому Греція зобов’язується визнати колишню югославську республіку Македонію як незалежну і суверенну державу.

У повідомленні суду йдеться, що Македонія просить Міжнародний суд ухвалити, щоб Греція припинила всі спроби перешкодити вступу Македонії до НАТО або будь-якої іншої міжнародної організації.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар