Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Макаренко та Діденко перебуватимуть під вартою до 10 квітня

0 33

Екс-голові Державної митної служби України Анатолію Макаренку продовжено термін перебування під вартою до 10 квітня. Про це повідомив адвокат А.Макаренка Юрій Сухов.

За словами Ю.Сухова, термін перебування під вартою подовжено у зв’язку з тим, що А.Макаренко не завершив ознайомлення з матеріалами слідства.

Анатолія Макаренка було затримано 23 червня 2010 року у рамках розслідування кримінальної справи про нанесення шкоди Україні за результатами розгляду позову компанії “РосУкрЕнерго” до НАК “Нафтогаз України” у Стокгольмському арбітражі. Саме А.Макаренко у 2009 році очолював Державну митну службу, яка провела розмитнення газу “РосУкрЕнерго”. Стосовно А.Макаренка було порушено кримінальну справу за статтею “службова недбалість”.

За гратами до 10 квітня також залишено колишнього першого заступника голови НАК «Нафтогаз України» Ігоря Діденка. Таке рішення сьогодні прийняв Апеляційний суд Києва.

І.Діденка було затримано 9 липня 2010 року також у рамках розслідування кримінальної справи про спричинення шкоди Україні за наслідками розгляду позову “РосУкрЕнерго” до “Нафтогазу” в Стокгольмському арбітражі.

У даній справі, крім І.Діденка та А. Макаренка, який також з літа перебуває під вартою, обвинувачення було пред’явлено колишньому заступнику начальника Енергетичної регіональної митниці Тарасу Шепітьку.

Теги:

Макаренко Анатолій, Діденко Ігор

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар