Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Майже вся земля, роздана Київрадою в серпні 2007-го, повернена місту

0 14

1260 з приблизно 1300 га заповідних земель Києва, розданих на сесії Київради 1 жовтня 2007 року, повернено місту.

25 травня господарський суд м. Києва задовольнив черговий позов Генпрокуратури і повернув в державну власність майже 43 гектари землі Голосіївського району столиці.

Як повідомляє прес-служба ГПУ, визнано недійсним рішення Київської міської ради і видані, згідно йому, кооперативу «Тарасовець» державні акти на землю. Визнана відсутність права власності на роздані земельні ділянки у вказаного кооперативу і подальших набувальників.

Йдеться про рішення Київської міської ради від 1 жовтня 2007, яким всупереч вимогам Земельного і Житлового кодексів, законів України «Про природно-заповідний фонд України» і «Про охорону культурної спадщини» передана вказаному кооперативу земля природно-заповідного фонду і історико-культурного призначення площею 42,9 га безоплатно в приватну власність для будівництва житла.

При цьому засновником цього кооперативу були лише чотири фізичні особи, які не потребували поліпшення житлових умов, підкреслюється в повідомленні Генпрокуратури. Надалі вказаний кооператив передав земельні ділянки, надані йому в приватну власність, до статутного фонду інших товариств.

З врахуванням попередніх судових рішень за позовами Генеральної прокуратури України, Києву повернено понад 1260 га земель природно-заповідного і історико-культурного призначення вартістю понад 1,9 млрд. грн.

Відзначимо, на знаменитій сесії 1 жовтня 2007 року з активів Києва було виведено 1 300 га землі.

Теги:

землевідведення

Залиште коментар