Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Майже половина українців підтримують звільнення Тимошенко заради асоціації з ЄС

0 14

Згідно результату опитування, проведеного компанією GfK Ukraine, 50% українців вважають, влада чинила тиск на суддю у справі екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко. При цьому 47% підтримують звільнення Тимошенко заради підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Як зазначили соціологи, 90% громадян України чули про вирок Печерського суду Києва у справі екс-прем’єра Юлії Тимошенко, 10% не знають про нього.

При цьому 58% серед тих, хто знає про вирок, вважають його необґрунтованим, зокрема, 41% – однозначно необґрунтованим, 17% – швидше необґрунтованим. 26% вважають вирок обґрунтованим, зокрема, 16% – однозначно обґрунтованим, 10% – швидше обґрунтованим. 16% не змогли відповісти на це запитання.

“Дані попередніх опитувань, які свідчать про підтримку громадянами євроінтеграції, отримали ще одне підтвердження”, – коментує заступник директора GfK Ukraine Гліб Вишлінський. “Українці поділяють позицію ЄС у справі Тимошенко, і схвалили б звільнення екс-прем’єра для прогресу у відносинах між Україною і ЄС”, – додав він.

Опитування було проведено з 17:00 до 21:00 18 жовтня методом телефонних інтерв’ю з абонентами мобільного зв’язку. Загальна вибірка опитування складає 600 респондентів у віці від 18 років. Вибірка є репрезентативною для населення України за статтю, віком, регіоном проживання та розміром населеного пункту. Максимальна похибка вибірки становить 4%.

Теги:

євроінтеграція, ЄС, Тимошенко Ю.

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар