Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Майно профспілок повертають державі

0 16

Як повідомляє прес-служба ГПУ, у ході прокурорської перевірки встановлено, що між ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» та суб’єктами недержавної форми власності всупереч вимогам чинного законодавства укладено договори купівлі-продажу санаторію імені Першого Травня площею понад 10 тис.кв.м і вартістю до 9 млн грн. Прокуратурою міста Києва за результатами перевірки пред’явлено позови про визнання цих договорів недійсним та витребування майна у державну власність.

Заступник Генерального прокурора України – прокурор міста Києва Анатолій Мельник повідомив: «Рішеннями Господарського суду м. Києва вказані договори визнано недійсними, визнано право власності держави на майно в особі Фонду державного майна України та витребувано майно у власність держави в особі Фонду державного майна України».

Загалом, прокуратурою столиці на сьогоднішній день уже пред’явлено 11 позовів про повернення державі майна профспілок площею понад 43 тис.кв.м., загальна вартість якого складає понад 20 млн грн.

Як уже повідомлялося, прокуратурою міста Києва скеровано до суду кримінальну справу за обвинуваченням колишнього голови правління ЗАТ «Укрпрофоздоровниця», який, перевищуючи свої службові повноваження, без згоди Фонду державного майна України здійснив незаконне відчуження санаторію імені «1-го Травня» в Пущі-Водиці (ч. 3 ст. 365 КК України). Внаслідок цих дій чиновника члени профспілок були позбавлені можливості оздоровлення, отримання необхідної їм медичної допомоги, а державне майно перейшло у приватні руки.

Теги:

ФДМ, ГПУ, ФПУ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар