Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Махніцький заявив про початок люстрації в органах прокуратури

0 68

В органах прокуратури починається процес люстрації, про це повідомив журналістам в.о. генерального прокурора України Олег Махніцький. Він сказав, що сьогодні планує підписати наказ про реорганізацію Управління внутрішньої безпеки Генпрокуратури.

Цим наказом передбачено виведення Управління внутрішньої безпеки з підпорядкування Головного управління кадрів і підпорядкування безпосередньо генпрокурору.

За словами Махніцького, працівники Управління внутрішньої безпеки, які є в обласних прокуратурах, виводяться з підпорядкування прокурорів областей і підпорядковуватимуться Управлінню внутрішньої безпеки ГПУ.

Махніцький наголосив: ” Таким чином починається процес люстрації – Управлінню внутрішньої безпеки будуть поставлені чіткі завдання щодо порядності, професійності, щодо законності дій прокурорських працівників”.

Джерело:

newsru.ua/

Залиште коментар