Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

М.Томенко: ВР у вівторок має розпочати свою роботу з розгляду “антикризових” законопроектів.

0 13

Заступник голови Верховної Ради, депутат від БЮТ Микола Томенка заявляє, що парламент у вівторок має розпочати свою роботу з розгляду “антикризових” законопроектів, які б дозволили стабілізувати соціально-економічну ситуацію в Україні у зв’язку зі світовою фінансовою кризою, а також розглянути проект державного бюджету на 2009 р. Про це повідомляє прес-служба БЮТ.

“Такі рішення Верховної Ради не є вимогою лише банкірів, експертів чи фракції БЮТ. Це – вимога абсолютної більшості громадян, які вважають, що задля недопущення хаосу в Україні необхідні спільні дії усіх гілок влади”, – вважає М.Томенко.

У зв’язку з цим, він зазначив, що БЮТ переконуватиме усі фракції парламенту у вівторок розпочати роботу ВР з розгляду законопроектів, спрямованих на вдосконалення фінансової політики держави, з обговорення проекту бюджету на наступний рік, визначивши антикризові напрямки використання бюджетних коштів, з врегулювання питань щодо валютного управління, демонополізації економіки тощо.

Нагадаємо, що Президент Віктор Ющенко 9 жовтня видав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради VI скликання та призначення позачергових виборів. 10 жовтня указ був офіційно опублікований в газетах “Урядовий кур’єр” та “Голос України” и набув чинності.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар