Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

М.Ходорковскому відмовлено в умовно-достроковому звільненні.

0 12

Інгодінській суд Чити ухвалив рішення відмовити екс-главі Юкоса Михайлу Ходорковському в умовно-достроковому звільненні. Про це повідомили в суді.

Нагадаємо, 16 липня 2008 р. адвокати колишнього глави НК “ЮКОС” М.Ходорковского подали до суду клопотання про його умовно-дострокове звільнення. Клопотання подане в Інгодінській районний суд Чити. Це пов’язано з тим, що М.Ходорковский провів в СІЗО і колонії більше половини терміну, призначеного в травні 2005 р. Міщанським судом Москви. Тоді він і екс-глава МФО “МЕНАТЕП” Платон Лебедєв були визнані винними по шести статтях КК РФ і засуджені до 9 років позбавлення волі. Пізніше термін покарання був скорочений до 8 років. Термін покарання відлічується з момент арешту М.Ходорковского – 25 жовтня 2003 р.

В даний час М.Ходорковский знаходиться під слідством ще по одій кримінальній справі і відносно нього обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 2 листопада 2008 р.

Згідно новому звинуваченню, М.Ходорковский і П.Лебедев звинувачуються в легалізації 450 млрд крб і 7,5 млрд дол. в період з 1998 р. по 2004 р. Їм пред’явлені звинувачення, пов’язані з розкраданням акцій, що належать державі, привласненням нафти і відмиванням засобів, виручених від її продажу (ст.174 і ст.160 Кримінального кодексу РФ).

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар