Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Між партіями розподілили кошти, виділені з держбюджету

0 90

На фінансування партій у 2017 році було виділено понад 398 млн грн
НАПК розподілив кошти виділені з державного бюджету на фінансування статутної діяльності політичних партій у 2017 році: Народному фронту – 113 млн 753,5 тис. грн, Блоку Петра Порошенка – 112 млн 103,6 тис. грн, Самопомочі – 56 млн 394,56 тис. грн, Опозиційному блоку – 48 млн 467,7 тис. грн, Радикальна партія Олега Ляшка – 38 млн 257,9 тис. грн, Батьківщині – 29 млн 182,2 тис. грн.
Всього на фінансування партій у 2017 році з держбюджету виділено понад 398 млн грн.
Політична партія має право відмовитися від держфінансування своєї статутної діяльності. Для цього потрібно подати в НАПКА відповідну заяву. Але як розповіли в НАПК, ні від однієї політичної партії на цей рік такої заяви не надходило.
Нагадаємо, держфінансування партій почалося з третього кварталу 2016 року року, відповідно до внесених змін до Закону про політичні партії. Національне агентство з попередження корупції на початку кожного року розподіляє кошти, виділені з держбюджету. Право на фінансування отримують партії, на підтримку виборчі списків яких під час останніх виборів в єдиному загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі було подано не менше 5% голосів виборців.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар