Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст шукає Кірєєва та Отрош

0 66

Міністерство юстиції просить відповідні органи встановити місце перебування голови Печерського райсуду Інни Отрош і судді Родіона Кірєєва.

Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко, передають Українські новини.

Міністр зазначив, що отримав зі ЗМІ інформацію про нібито призначення голови Печерського районного суду Києва Отрош головою Ялтинського міського суду в невизнаній Республіці Крим. Нагадаймо, що І.Отрош  з 2013 року  очолювала Раду суддів загальних судів.

Також ЗМІ повідомляють, що на території невизнаної республіки можуть перебувати й інші причетні до політичних репресій судді, в тому числі суддя Кірєєв.

“Ми вже подали відповідні запити у МВС і Держміграції щодо цих осіб”, – повідомив міністр.

Петренко наголосив, що ніяких рішень про переведення цих суддів з Києва в Крим ні Вища рада юстиції, ні Вища кваліфікаційна комісія суддів не приймали.

Як повідомлялося, 27 лютого Вища кваліфкомісія суддів відкрила справу проти судді Печерського райсуду Кірєєва. В 2011 році Кіреєв головував на судовому процесі проти Тимошенко й присудив її до 7 років тюремного ув’язнення.

Раніше віце-президент Асоціації юристів України Олексій Резніков повідомив, що екс-глава Печерського райсуду Києва Інна Отрош очолила суд в Ялті.

Залиште коментар