Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мінсоцполітики розповіло про збереження зарплати працівнику після демобілізації

0 17

Мінсоцполітики в листі від 18.05.2016 № 565/13 / 84-16 роз’яснило, що днем фактичної день вважається демобілізації зі списків Винятки Особистого частини військової складу; в зв’язку зі звільненням з військової служби (вч оформляється наказом, про що робиться відповідний запис у військовому квитку ).
До дня фактичної демобілізації збереження середнього заробітку здійснюється відповідно до ст. 19 КЗпП.
Працівник повинен прибути на роботу після звільнення його з військової служби, постановки на військовий облік і в разі необхідності проїзду до місця проживання (перебування).
У цей період збереження і виплата середньої зарплати здійснюється відповідно до ст. 21 Закону про військовий обов’язок і військову службу.
За ці дні середній заробіток працівнику нараховується з урахуванням положень Порядку обчислення середньої зарплати – з тієї ж середньої зарплати, за якою здійснювалась оплата за період військової служби.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар