Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мінрегіон спільно з Урядом Німеччини розпочав активну роботу над Містобудівним кодексом

0 60

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України спільно з Федеральним міністерством навколишнього середовища, охорони природи, будівництва і безпеки ядерних реакторів Німеччини розпочали активну роботу з розроблення Містобудівного кодексу України.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе під час круглого столу щодо розроблення Містобудівного кодексу за участю німецьких представників.

«Розроблення Містобудівного кодексу – одне із пріоритетних завдань Мінрегіону. І ми продовжуємо активну роботу над цим питанням. У розробленні нового проекту ми вже заручилися підтримкою профільного Федерального міністерства Німеччини. Зараз вивчаємо європейський досвід у розробці таких документів, зокрема Німеччини, і я вдячний нашим німецьким колегам за підтримку та співпрацю у цьому питанні», – сказав він.

Він зазначив, що наразі містобудівельна діяльність в Україні регламентується 7 законами та 43 нормами, які закладені у інші закони. Їх пропонується об’єднати у єдиний комплексний документ.

В цілому Кодекс повинен визначати принципи містобудівної політики держави. Основою майбутнього Містобудівного кодексу повинно стати:

– створення сприятливих умов для інвестицій у будівництво;

– удосконалення та прозорість дозвільних процедур;

– забезпечення сталого розвитку населених пунктів і територій;

– екологічна складова та урахування державних, громадських та приватних інтересів при плануванні територій тощо.

Проект майбутнього Містобудівного кодексу обов’язково обговорюватиметься за участю широкого кола українських та міжнародних експертів і громадськості.

Джерело:

Урядовий портал

Залиште коментар