Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мінфін публікує проект Плану дій з реформування митниці

0 14

В рамках реформи митниці, яку проводить Мінфін спільно з Урядом, наприкінці березня 2017 р.була схвалена Концепція реформування ДФС, зокрема митного напряму. Концепція була підготовленаМінфіном з урахуванням рекомендацій МВФ, митних стандартів ЄС та рекомендацій митно-прикордонноїслужби США.

Для імплементації Концепції Міністерство фінансів розробило проект Плану дій з реформуваннямитниці, що передбачає 19 напрямів, у яких будуть впроваджуватися зміни.

До розробки проекту Плану дій Мінфін залучав народних депутатів, представників бізнесу,експертного середовища та громадськості. Тому фінальний документ містить зведені пропозиції всіхзацікавлених сторін, що дозволило знайти баланс інтересів держави і бізнесу.

Серед напрямків, які містить проект Плану дій, є законодавство, організація і управління, митнаетика, навчання, комунікація, управління кадровими ресурсами, митні зобов’язання, сприяння торгівлі,безпека ланцюга постачання, управління ризиками, контроль на кордоні та всередині країни,правоохоронна та слідча діяльність, митний транзит, пост-митний контроль і митний аудит, праваінтелектуальної власності, інформаційні та комунікаційні технології, інфраструктура та обладнання,митна лабораторія, внутрішній аудит.

Кожен із напрямків передбачає чіткий перелік заходів для реалізації реформи митниці – зконкретними датами, відповідальними органами та чітко прописаними актами, які потрібно розробити чив які потрібно внести зміни для досягнення поставлених задач.

Наприкінці липня проект Плану дій з реформування митниці буде винесено на розгляд Уряду.

Джерело:

Урядовий портал

Залиште коментар