Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міндоходів змінило керівників митниць

0 73

Міністерство доходів і зборів оновило керівний склад 22 з 27 (при цьому звільнені зі служби 20 начальників ) митних органів Міндоходів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

“Значні зусилля керівництва Міндоходів сьогодні направляються на оптимізацію організаційної структури митних постів та інших підрозділів митного оформлення”, – повідомив заступник міністра доходів і зборів Віталій Науменко.

В даний час міністерство приділяє увагу зміцненню управлінського потенціалу, як апарату міністерства, так і своїх територіальних органів.

Міндоходів почало роботу з розробки типової структури митних органів, враховуючи постанову Кабінету Міністрів від 5 квітня № 85 “Деякі питання затвердження граничної чисельності працівників апарату і територіальних органів центральних органів виконавчої влади, інших державних органів”.

14 березня Кабінет Міністрів призначив Віталія Науменка на посаду заступника міністра доходів і зборів, заступника глави ліквідаційної комісії Міндоходів, який займатиметься питаннями митної служби.

Нагадаємо, 1 березня Кабмін вирішив ліквідувати Міністерство доходів і зборів та створити на його базі Державну податкову службу та Державну митну службу.

Залиште коментар