Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міндоходів озброїться детекторами брехні

0 22

Міністерство доходів і зборів затвердило інструкцію з використання детекторів брехні (комп’ютерних поліграфів) в своїй діяльності. Про це йдеться в наказі міністерства №329 від 2 серпня.

Дана інструкція визначає порядок використання комп’ютерного поліграфа для проведення психофізіологічного інтерв’ю з метою виявлення корупційних і інших правопорушень, супроводу оперативно-службової діяльності, а також поліпшення роботи з персоналом Міндоходів.

Згідно документу, Міндоходів має намір використовувати поліграф в ході оперативно-розшукових дій, перевірки кандидатів в процесі прийому людини на роботу в міністерство і при проведенні службових розслідувань і перевірок.

У міністерстві заявляють, що проведення психофізіологічного інтерв’ю із застосуванням поліграфа є добровільним. Детектори брехні вже використовуються органами МВС України в ході слідства.

Джерело:

Дело

Залиште коментар