Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст започатковує соціальну мережу

0 26

З 18 листопада 2013 року почала діяти Професійна соціальна мережа “Право”: http://juris.in.ua/, повідомляє на прес-службу Міністерства юстиції.

“Соціальна мережа „Право“ надає можливість усім зацікавленим представникам юридичної спільноти обмінюватись думками та досвідом, обговорювати різноманітні правові питання та проблеми, перспективні напрями вітчизняного та світового законодавства тощо. Мережа поєднує фахівців правової галузі на засадах неформального спілкування та спільних професійних поглядів.

До кінця року мережа буде працювати в якості внутрішнього інформаційного ресурсу органів юстиції.

З 1 січня 2014 року планується відкриття мережі для використання усіма бажаючими”, — йдеться у повідомленні.

У прес-службі також відзначили, що загалом мережа має стати потужним інструментом спілкування працівників органів юстиції із суспільством у частині обговорення проектів нормативних актів, дослідження якості надання адміністративних послуг, вивчення та оперативного реагування на зміни потреб суспільства в наданні послуг з боку держави.

Залиште коментар