Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст: “Закони 16 січня” втратили чинність

0 19

Закони, які були ухвалені Верховною Радою 16 січня 2014 року, втратили чинність. Про це йдеться на офіційному сайті Міністерства юстиції України.

У міністерстві зазначили, що дані закони включено до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів.

28 січня 2014 року Верховною Радою України прийнято Закон України № 732 – VII «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України», відповідно до якого визнані такими, що втратили чинність, вищезазначені 9 законів. Цей Закон набрав чинності – 2 лютого 2014 року.

У день його офіційного опублікування, 1 лютого 2014 року, цей закон був включений Міністерством юстиції України до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів з присвоєнням реєстраційного коду 71384/2014.

“Отже, з 2 лютого 2014 року закони, прийняті Верховною Радою України 16 січня 2014 року, втратили свою чинність та відповідно з цієї дати відновлено попередню редакцію положень кодексів та законів, до яких раніше були внесені зміни”, – йдеться у повідомленні.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар