Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст визначив форми заявки та договору для експрес-одруження

0 36

Сьогодні, 29 липня, набрав чинності наказ Мін’юсту від 22.07.2016 № 2247/5 «Про реалізацію пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу», який прийнято на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 502-р «Про введення реалізації пілотного проекту по державної реєстрації шлюбу ».

Нагадаємо, даний пілотний проект по реєстрації шлюбу за 24 години з серпня почне діяти в Маріуполі, Сєвєродонецьку, Херсоні, Києві, Одесі та Львові.

Наказом встановлено, що при реалізації пілотного проекту відділи РАЦС, які беруть участь в його реалізації:

– Ведуть окремі журнали обліку заяв про державну реєстрацію шлюбу та книгу обліку бланків свідоцтв про шлюб;

– Забезпечують невідкладну обробку заявки на проведення держреєстрації шлюбу (її форма – в додатку до наказу) і договору про надання послуги з організації проведення держреєстрації шлюбу, укладеного між заявниками та організатором реєстрації (примірний договір – в додатку до наказу);

– Здійснюють після прийняття заявки перевірку в держреєстрі відомостей про сімейний стан осіб, які бажають зареєструвати шлюб;

– Організовують і надають платні послуги з дотриманням вимог законодавства і т.д.

Начальники головних територіальних управлінь юстиції в зазначених містах повинні визначити відділи РАЦС, які братимуть участь в реалізації пілотного проекту, уповноважених працівників таких відділів. А також інформаційно супроводжувати реалізацію пілотного проекту шляхом розміщення відповідної інформації на сайтах, в ЗМІ, проводити прес-конференції і т.п.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар