Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст стандартизував безоплатну правову допомогу

23

Міністерство юстиції України затвердило стандарти якості надання безоплатної вторинної правової допомоги, проект яких раніше був схвалений рішенням Ради адвокатів України та представлений на розгляд громадськості Координаційним центром з надання правової дороги.

Визначено, що стандарти є комплексом основних характеристик моделі гарантованого державою захисту, передбачених міжнародними правовими актами, законодавством України, у межах яких та з урахуванням узгодженої правової позиції сторони захисту, захисник є незалежним в обранні стратегії і тактики захисту у кримінальному провадженні для здійснення захисту прав, свобод та законних інтересів клієнта всіма незабороненими законом засобами.

А от ґрунтуватиметься правова допомога  на принципах верховенства права, законності, незалежності та конфіденційності адвокатської діяльності, уникнення конфлікту інтересів, домінантності інтересів клієнта, запобігання корупції, компетентності та добросовісності у виконанні захисником своїх обов’язків.

До того ж, дотримання стандартів стане обов’язковим для адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу відповідно до умов контракту (договору) з центром із надання безоплатної вторинної правової допомоги. Інші адвокати України зможуть використовувати стандарти добровільно.

Джерело:

ЮВУ

Комментарии