Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст на Національна поліція об’єднують зусилля у боротьбі з рейдерськими захопленнями майна та бізнесу

0 16

За словами очільника Мін’юсту, захист права власності є одним із головних завдань влади, адже це одна з підвалин будь-якої держави. 

«Це те, що вимагають від нас українські громадяни. Питання захисту права власності, питання захисту бізнесу є пріоритетними для Міністерства юстиції. І ми постійно рухаємося в цьому напрямку», – зауважив він.

Він також зазначив: сьогоднішнє підписання Меморандуму – це фіксація тих дій, які Мін’юст та поліція проводять спільно протягом останніх кількох місяців. 

«Комісія з розгляду скарг на дії державних реєстраторів при Міністерстві юстиції працює в щоденному режимі. І за всіма фактами, де ми встановлюємо зловживання з боку реєстраторів чи заявників, ми в режимі онлайн передаємо матеріали поліції. Нацполіція в свою чергу в автоматичному режимі опрацьовує отримані матеріали», – заявив Міністр юстиції.

Заступник Міністра юстиції Павло Мороз у свою чергу зазначив, що боротьба з рейдерством має бути комплексною і повинна вестись на трьох напрямках. Перший стосується діяльності судової системи, другий – роботи з прийняття законів законодавчою владою і третій – реалізації ініціатив виконавчої гілки.

«Що стосується законодавчої гілки влади, вже зареєстровано законопроект      № 5067, головним нововведенням якого є посилення кримінальної відповідальності рейдерів та усіх, хто причетний до рейдерських захоплень. Стосовно виконавчої влади, це зона відповідальності 2 органів – Міністерства юстиції та Національної поліції», – зауважив Павло Мороз.

За словами керівника Національної поліції Хатії Деканоідзе, рейдерство є справжньою проблемою для розвитку нашої країни. 

«Ми неодноразово говорили: якщо в країні ми, як влада, не захищатимемо бізнес, то економічне процвітання України не настане і ми не будемо на одному рівні з іншими цивілізованими країнами», – зауважила очільник Нацполіції.

При цьому вона подякувала Міністру юстиції, за ефективну та швидку реакцію на всі ініціативи і пропозиції, з якими до Мін’юсту звертається Національної поліції.

Джерело:

Міністерство юстиції

Залиште коментар