Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст ініціюватиме затвердження «Дорожньої карти» для спрощення ведення бізнесу в Україні, – Павло Петренко

0 69

«Міністерство юстиції спільно з експертами та колегами з Міністерства економіки ініціюватиме на найближчих засіданнях Уряду прийняття уточненого плану заходів щодо спрощення ведення бізнесу. Ми маємо в цьому році отримати чітку «дорожню карту» реформ в цій сфері, яка забезпечить виконання зобов’язань Кабміну щодо входження України до 2018 року в топ-50 країн в загальному рейтингу легкості ведення бізнесу», – зазначив очільник Мін’юсту.

За його словами, минулого року країна зробила чималий крок до цієї мети. За оцінками експертів, в рейтингу Doing Business 2016 Україна зможе піднятися з 83 на 65 місце.

“Визначальна роль у цьому зростанні належить саме Міністерству юстиції. Якщо минулого року Україна займала 30 місце в напрямку «Реєстрація бізнесу», і це був дуже добрий результат, адже за рік країна піднялася у рейтингу вдвічі, то цього року очікується зростання до 16 позиції. Схожа ситуація і відносно напрямку «Реєстрація власності», де за останній рік країна піднялася з 61 до 34 позиції”, – наголосив міністр.

«Що стосується напрямку «Захист прав міноритарних інвесторів», у нас унікальна ситуація. Не зважаючи на всі складнощі й супротив, які мав при проходженні в Парламенті відповідний закон, ми можемо перескочити з 88 місця аж на 7 позицію», – додав очільник Мін’юсту.

При цьому він наголосив, що покращення рейтингу позитивно відіб’ється і на простих українцях, адже полегшення умов ведення бізнесу забезпечить Україну новими інвестиціями, а українців – робочими місцями.

«Для простих українців зростання рейтингу – це не просто умовна цифра. Це той показник, який дає іноземним інвесторам оцінити державу і визначитися щодо інвестування. За підрахунками експертів Світового банку, 1 пункт в рейтингу Doing Business приносить державі близько 500-600 млн доларів інвестицій», – резюмував Павло Петренко.

Джерело:

Міністерство юстиції

Залиште коментар