Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст готовий вимагати відводу суддів

0 87

Міністерство юстиції має намір подати клопотання про зміну складу суддів у справі про заборону діяльності Комуністичної партії, якщо процес навмисне затягуватиметься.

Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко на брифінгу.

«Якщо слухання затягуватимуться, ми ставитимемо тоді питання щодо відводу суддів і заміни складу суду», — зазначив глава Мін’юсту.

Він зауважив, що у затягуванні судового процесу полягає зараз тактика комуністів. «Вони подають купу клопотань, ставлять питання про перенесення розгляду справи, оскільки не мають аргументів проти тих позовних вимог, які ми висунули, тому й затягують», – вважає Петренко.

Водночас він наголосив, що Мін’юст і Генпрокуратура надали достатньо доказів причетності комуністів до сепаратистської діяльності.

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар