Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст готовий невідкладно зареєструвати порядок повної перевірки електронних декларацій чиновників, напрацьований робочою групою при Секретаріаті Кабміну

0 67

За основу затвердженого проекту порядку були взяті напрацювання минулого з урахуванням усіх пропозицій та зауважень, які надійшли від учасників робочої групи. Даний текст також підтримали члени НАЗК.

Міністерство юстиції розраховує, що НАЗК якнайшвидше схвалить розроблений спільними зусиллями Порядок. Закликаємо членів агентства проявити відповідальність у своїй роботі і підтвердити озвучену вчора під час засідання робочої групи позицію про погодження даного тексту.

Мін’юст вкотре наголошує на готовності невідкладно – протягом 1 доби – після надходження до нас цього документу зареєструвати текст, який був узгоджений робочою групою.

Мін’юст задля забезпечення відкритості процесу розміщує підготовлений текст Порядку, аби кожен охочий міг з ним ознайомитися.

Важливо, щоб на реєстрацію до Мін’юсту надійшов саме той варіант, який був узгоджений усіма членами робочої групи.

Немає часу для безкінечних обговорень і узгоджень. Ми маємо нарешті прийняти та зареєструвати цей Порядок та дати старт повноцінному проведенню перевірок електронних декларацій чиновників.

Ми вважаємо, що будь-який документ можна обговорювати й удосконалювати безкінечно довго. Але за цими обговореннями і намаганнями відстояти свою позицію будь-якою ціною важливо не втратити основне – прийняття такого необхідного документа і запуск реальних перевірок електронних декларацій чиновників.

Разом з тим Міністерство юстиції закликає усіх, хто хоче долучитися до боротьби з корупцією у владі, включатися в процес аналізу декларацій, які доступні у відкритому реєстрі, та подавати відповідні повідомлення про спроби чиновників надати недостовірну інформацію.

Нагадаємо, засідання робочої групи відбулося на базі Секретаріату Кабінету Міністрів, який взяв на себе місію формування складу групи та запрошення її учасників. Участь у засіданні взяли члени НАЗК, команда експертів Міністерства юстиції під головуванням Міністра юстиції Павла Петренка, представники громадськості, правоохоронних органів, прокуратури та Національного антикорупційного бюро.

Протокол наради КМУ від 09.02.2017

Порядок проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Джерело:

Міністерство юстиції

Залиште коментар