Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст доручив закрити доступ до держреєстрів у зоні АТО

0 87

Міністерство юстиції доручило «Укрдержреєстру» закрити доступ користувачів до державних реєстрів на територіях, захоплених ДНР і ЛНР. Обмеження діятиме до завершення АТО.

Про це йдеться в наказі № 1801/5 міністра юстиції Павла Петренка, оприлюдненому на сайті відомства.

Зазначено, що такі обмеження впроваджуються з метою захисту прав і законних інтересів фізичних і юридичних осіб у зв’язку з ситуацією, що склалася в Донецькій і Луганській областях.

До завершення АТО буде закрито доступ користувачів до реєстрів обтяжень рухомого майна та речових прав на нерухоме майно, спадкового реєстру, єдиного реєстру виконавчих проваджень, реєстру актів цивільного стану громадян, а також єдиного держреєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

Також доручено закрити доступ до держреєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців.

Нагадаємо, в липні було поновлено доступ до єдиних і державних реєстрів Мін’юсту на звільнених під час АТО територіях Слов’янська та Слов’янського району Донецької області, а також Новоайдарського району Луганської області.

Джерело:

Ракурс

Залиште коментар