Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міністр юстиції впевнений у переформатуванні складу ВРЮ та ВККСУ

0 15

Міністр юстиції Павло Петренко упевнений у переформатуванні складу Вищої кваліфікаційної комісії та Вищої ради юстиції найближчим часом.

“Це (переформатування складу ВККС і ВРЮ) відбудеться найближчими тижнями або місяцями”, – сказав він. Петренко зазначив, що переформатування цих органів відбудеться відразу після прийняття Верховною Радою спеціального закону “Про відновлення довіри до судової системи”. Міністр повідомив, що цей законопроект пропонується розглянути на засіданні Кабінету Міністрів 5 березня.

Водночас Петренко підкреслив, що прийняття цього законопроекту не можна розглядати як люстрацію всіх суддів, він передбачає суворість атестаційних вимог до суддів. Також Петренко виступає рішуче проти звільнення всіх суддів, незважаючи на очевидну низьку довіру населення до судової системи в Україні.

Як повідомлялося, Кабмін пропонує Верховній Раді законодавчо встановити правові та організаційні засади проведення атестації та люстраційної перевірки суддів судів загальної юрисдикції.

Залиште коментар