Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міністр сподівається провести реформу МВС до 1 червня

0 14

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів про чотири законопроекти щодо реформи міліції, які вже внесені до парламенту. Зокрема мова йде про законопроекти “Про національну поліцію”, “Про органи внутрішніх справ” та дві ініціативи про зміни правил дорожнього руху й функціонування патрулів.

“Я дуже сподіваюсь на те, що закони будуть підписані президентом та наберуть чинності не пізніше 1 червня”, — цитує міністра прес-служба МВС.

Законопроекти, поміж іншого, передбачають збільшення кількість камер відеоспостереження в громадських місцях та на дорогах.

“Кількість камер відеоспостереження збільшиться в рази. Ми говоримо про те, щоб камери могли фіксувати порушення на дорогах. На основі цих записів правоохоронці будуть виписувати штрафи, а порушникам надходитимуть так звані “листи щастя”, – додав Арсен Аваков.

Він також анонсував появу дорожнього патруля та зміну системи МРЕВ.

“До кінця року почне функціонувати новий сервісний центр, в якому буде абсолютно інший рівень обслуговування, спрощені процедури. Там громадяни зможуть оформляти все, що стосується МВС: починаючи від довідок про несудимість, закінчуючи реєстрацією зброї”, – пояснив міністр.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар