Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міністр обіцяє відкрити реєстри уже з 1 січня

0 34

Уряд приймає порядок доступу до держреєстрів майна, які мають відкритись уже з 1 січня 2015 року. Про це на засіданні уряду повідомив міністр юстиції Павло Петренко. “Уряд сьогодні приймає порядок доступу до майнових реєстрів”, – заявив він. За його словами, цей крок ставить Україну на рівень з країнами ЄС.

“Він дає можливість будь-яким фізичним і юридичним особам отримати доступ до майнових реєстрів щодо інформації по нерухомому майну. Так само цей порядок дає доступ до цих реєстрів спеціальним профільним особам: нотаріусам, адвокатам, органам держвлади”, – розповів Петренко.

За його словами, усі охочі отримають доступ до реєстрів уже з 1 січня 2015 року. “Цей порядок, крім антикорупційного ефекту, який дає можливість перевірити в першу чергу чиновників щодо достовірності інформації у деклараціях, дозволить також пожвавити інвестклімат. Через відкритість інформації реєстрів інвестори можуть отримати дані про об’єкти, які їх цікавлять, та їхніх власників”, – пояснив міністр.

Залиште коментар