Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міліція відкрила кримінальне провадження за блокування військових частин та Беркута

0 39

У Львові провадження відкрито за статтею про блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства. Про це повідомляє в понеділок, 20 січня, прес-служба головного управління МВС України у Львівській області.

За даними ЗМІ, в ніч на 20 січня в Одесі, Рівному, Івано-Франківську та Львові активісти блокували спецпідрозділ Беркут і внутрішні війська, щоб перешкодити їм вирушити до Києва.

 «У Львові невідомі особи своїми автомобілями заблокували виїзди з територій двох військових частин та батальйону спецпризначення Беркут. Львівська міліція порушила кримінальне провадження за частиною першою статті 279 КК України – «блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства» , – йдеться у повідомленні, яке наводить «Кореспондент».

 Максимальне покарання за цією статтею – обмеження волі на строк до трьох років.

 Другий день на вулиці Грушевського триває протистояння правоохоронців з мітингувальниками, яке почалося в неділю після того, як мітингувальники намагалися прорватися в оточений правоохоронцями урядовий квартал. За фактом подій відкрито кримінальне провадження за статтею 294 КК України – “масові заворушення”. Міліція повідомила, що затримала вже понад 20 осіб.

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар