Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Литвин віддав долю Луценка в руки Тимошенко

0 21

Голова Верховної Ради Володимир Литвин надіслав прем’єр-міністру Юлії Тимошенко заяву міністра внутрішніх справ Юрія Луценка стосовно прохання розглянути його відставку з посади міністра, повідомили «proUA» у прес-службі Верховної Ради.

Крім заяви міністра МВС Литвин надіслав Тимошенко і матеріали міністерства закордонних справ України з цього приводу.

На переконання Литвина, прийняття відставки членів уряду України належить виключно до конституційних повноважень парламенту, а не голови Верховної Ради.

Крім того, як повідомляє прес-служба ВР, у заяві Луценка міститься пропозиція голові Верховної Ради України розглянути питання про відставку, а не заявлено про саму відставку.

Водночас, говорить Литвин, відповідно до пункту 4 частини другої статті 18 закону України «Про Кабінет Міністрів» член Кабінету міністрів України може бути звільнений з посади Верховною Радою України шляхом прийняття відставки члена Кабінету міністрів України за поданою ним заявою про відставку.

З огляду на це прем’єр-міністру України запропоновано невідкладно поінформувати парламент про свою позицію з цього питання та у разі згоди з проханням Міністра внутрішніх справ внести відповідне подання до Верховної Ради України згідно із законом України «Про Кабінет Міністрів України».

Нагадаємо, вчора міністр внутрішніх справ Юрій Луценко подав у відставку .

Фракція ПР вчора блокувала трибуну Ради, вимагаючи відставки Луценка.

Погоджувальна рада лідерів фракцій так і не змогла прийняти рішення щодо цього питання.

Джерело:

proUA

Залиште коментар