Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Литвин підписав закон про мови

0 14

політики, що розширює застосування російської мови на регіональному рівні. Про це повідомили у прес-службі парламенту України.

Закон вже відправлений на підпис президенту України Віктору Януковичу. Як відомо, 4 липня Литвин подав у відставку. Він звинуватив свого першого заступника Адама Мартинюка в тому, що той його “підставив” у питанні ухвалення мовного закону. 6 липня Верховна Рада відмовилася включити до порядку денного питання про відставку Литвина з посади голови парламенту. Того самого дня Литвин заявив, що не підпише закон про засади державної мовної політики.

30 липня, на позачерговій сесії Верховна Рада відмовилася задовольнити заяву Литвина про звільнення з посади голови ВР. Також парламент відмовився внести уточнення до закону “Про засади державної мовної політики”, які запропонував Литвин.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар