Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Литвин підписав закон про емісію Нацбанком 10 мільярдів на Євро-2012

0 41

Голова Верховної Ради Володимир Литвин підписав закон про зобов’язання Національного банку перерахувати 9,8 млрд. гривень до державного бюджету на підготовку до проведення чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

Про це «proUA» повідомили в прес-службі парламенту.

Зокрема, у зв’язку з непідписанням Президентом цього закону Литвин видав розпорядження про офіційне оприлюднення Закону «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік» і деякі інші закони України» шляхом розміщення його тексту на офіційному веб-сайті парламенту і його публікації за підписом голови ВР в газеті «Голос України».

Нагадаємо, 6 жовтня Рада попросила Президента Віктора Ющенка підписати цей закон.

Ющенко відмовився це зробити, запропонувавши парламенту повторно розглянути закон з урахуванням його пропозицій, оскільки після того, як Рада подолала вето на цей закон, Ющенко ветував його повторно, а парламент другий раз вето не долав.

Повторно ветуючи закон, Ющенко порахував, що виконання Нацбанком покладеного на нього Радою зобов’язання призведе до нічим не обґрунтованої емісії зі всіма негативними наслідками для економіки – прискорення інфляції, падіння курсу гривні, зростання соціальної напруженості.

Джерело:

proUA

Залиште коментар