Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Литвин оголосив про створення нової коаліції

0 15

Спікер парламенту Володимир Литвин оголосив про створення нової коаліції «Стабільність і реформи» у складі 235 народних депутатів, передає кореспондент «proUA».

«Згідно зі статтею 83 Конституції і статтею 61 регламенту Ради оголошую про формування та реєстрацію в апараті Ради коаліції депутатських фракцій «Стабільність і реформи» у Верховній Раді 6 скликання.

Коаліція сформована на основі угоди депутатських фракцій, підписаної головами фракцій. Фракцією Партії регіонів, фракцією КПУ, фракцією Блоку Литвина, народних депутатів України. У складі 235 депутатів, які особистими підписами підтвердили згоди стати членами коаліції. Списки членів озвучених фракцій і депутатів з особистими підписами – додаються», – заявив спікер.

«З урахуванням цього і за пропозицією 3 фракцій оголошую зміну для проведення зборів коаліції. Перерва до 11 години», – сказав Литвин.

Нагадаємо, сьогодні набрали чинності зміни до Закону про регламент Ради, які дозволяють формувати коаліцію на основі індивідуального членства депутатів.

Джерело:

proUA

Залиште коментар