Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Литвин 12 травня підпише закон про імпічмент

0 16

Голова Верховної Ради Володимир Литвин має намір 12 травня підписати закон, що визначає форму та зміст звернення парламенту до Конституційного Суду про дачу висновку з дотримання процедури імпічменту. Про це він сказав журналістам, передають «Українські новини».

«Буде підписаний цей закон 12 травня», – сказав він. При цьому він повідомив, що 13 або 14 травня цей закон набере чинності після опублікування.

Литвин розкритикував практику, що склалася останнім часом, коли Президент Віктор Ющенко не підписує закони, на які Рада подолала його вето, і направляє ці закони на розгляд спікера. При цьому спікер підкреслив, що підписання законів – це обов’язок Президента.

Нагадаємо, фракція Блоку Юлії Тимошенко чекає підписання Литвином закону, що визначає форму та зміст звернення парламенту до Конституційного Суду про дачу висновку з дотримання процедури імпічменту.

14 квітня Рада подолала вето Президента, накладене на прийнятий нею 19 березня закон, в якому визначається форма та зміст звернення парламенту до КС про дачу висновку з дотримання процедури імпічменту.

За подолання вето проголосувало 386 депутатів за мінімально необхідних 300.

Джерело:

proUA

Залиште коментар