Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Лише за тиждень чиновники різних бюджетних сфер прагнули вкрасти бюджетних 5,3 млн грн

0 17

Упродовж останнього тижня, за наслідками здійснення правозахисної діяльності в бюджетній сфері, прокурорами порушено 27 кримінальних справ, задоволено 37 протестів, внесено 168 приписів та подань, притягнуто до дисциплінарної відповідальності 290 посадових осіб, відшкодовано до бюджету понад 5,3 млн грн. Про це повідомили у прес-службі ГПУ.

Загалом, за наслідками перевірок у бюджетній сфері, проведених упродовж поточного року, порушено майже 1,3 тис. кримінальних справ, внесено 3,9 тис. приписів і подань, задоволено 1,2 тис. протестів. За документами прокурорського реагування понад 4,5 тис. посадових осіб притягнуто до відповідальності, 680 з яких працівники контролюючих органів. До бюджету відшкодовано понад 170 млн грн.

Теги:

ГПУ, порушення у бюджетній сфері

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар