Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Лише 6 українських підприємств оскаржили у суді відмову в автоматичному відшкодуванні ПДВ

0 14

Про це свідчать дані Державної податкової служби України. При цьому, за словами заступника глави відомства Олександра Клименка, по одному з позовів вже прийнято рішення на користь податкової.

“В середньому півтори-дві тисячі платників щомісячно не проходять відбір, тому що не відповідають критеріям, визначеним Податковим кодексом. За увесь час, поки працює механізм автоматичної компенсації, лише шість підприємств звернулися з позовом до суду”, – зазначив чиновник. Він вважає, що наведена статистика свідчить про те, що законодавчі вимоги втілені у життя “правильно і ефективно”, а відбір претендентів на право повернення ПДВ здійснюється об’єктивно.

Нагадаємо, що перше відшкодування ПДВ в автоматичному режимі отримали лише 23 підприємства з 1600, оскільки лише вони відповідали усім необхідним критеріям.

Зазначимо, що Податковий кодекс визначає низку критеріїв, яким має відповідати підприємство для отримання права на відшкодування ПДВ. Зокрема, одним з найважливіших параметрів є рівень середньої заробітної плати – не менше 2,5 мінімальних зарплат.

Теги:

автоматичне відшкодування ПДВ

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар