Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Львівський суд арештував українські активи Бєрєзовского

19

Апарат Сихівського районного суду Львова не підтвердив інформацію ЗМІ про те, що судом було накладено арешт на майно російського бізнесмена Бориса Бєрєзовського, яке знаходиться в Україні.

В апараті ж суду пошукали подібну справу, проте рішення не знайшли, передає УНІАН.

Як повідомлялось, Сихівський районний суд Львова задовольнив запит про арешт нерухомого майна і активів низки компаній на території України, що належать Борісу Бєрєзовскому.

У постанові міститься перелік підприємств бізнесмена у Львівській та Полтавській областях, включаючи майно заводу мінеральних вод, земельні ділянки та будівлі. Накладено арешт і на активи більше десятка фірм, акціонерних товариств у Києві, Львові та інших українських містах.

Водночас, відчуження цього майна забороняється.

У жовтні Басманний суд Москви в рамках однієї з кримінальних справ відносно Бєрєзовского і спадкоємців Бадрі Патаркацишвілі задовольнив запит на арешт балканських активів, що належать цим олігархам і компанії Salford Capital Partners. Мова йшла про заводи і популярні в балканських країнах торгові марки Knyaz Milos і Bambi. Крім того, в рамках тієї ж кримінальної справи було накладено арешт на російські та українські активи компанії Salford Capital Partners.

Нагадаємо, наприкінці травня проти опального олігарха Бєрєзовского, який живе в Лондоні, Слідчий комітет РФ порушив дві нові кримінальні справи.

 

Теги:

Березовський Борис
Комментарии