Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Львівський суд арештував українські активи Бєрєзовского

0 19

Апарат Сихівського районного суду Львова не підтвердив інформацію ЗМІ про те, що судом було накладено арешт на майно російського бізнесмена Бориса Бєрєзовського, яке знаходиться в Україні.

В апараті ж суду пошукали подібну справу, проте рішення не знайшли, передає УНІАН.

Як повідомлялось, Сихівський районний суд Львова задовольнив запит про арешт нерухомого майна і активів низки компаній на території України, що належать Борісу Бєрєзовскому.

У постанові міститься перелік підприємств бізнесмена у Львівській та Полтавській областях, включаючи майно заводу мінеральних вод, земельні ділянки та будівлі. Накладено арешт і на активи більше десятка фірм, акціонерних товариств у Києві, Львові та інших українських містах.

Водночас, відчуження цього майна забороняється.

У жовтні Басманний суд Москви в рамках однієї з кримінальних справ відносно Бєрєзовского і спадкоємців Бадрі Патаркацишвілі задовольнив запит на арешт балканських активів, що належать цим олігархам і компанії Salford Capital Partners. Мова йшла про заводи і популярні в балканських країнах торгові марки Knyaz Milos і Bambi. Крім того, в рамках тієї ж кримінальної справи було накладено арешт на російські та українські активи компанії Salford Capital Partners.

Нагадаємо, наприкінці травня проти опального олігарха Бєрєзовского, який живе в Лондоні, Слідчий комітет РФ порушив дві нові кримінальні справи.

 

Теги:

Березовський Борис

Залиште коментар