Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Львівський екс-суддя Зварич заговорив

0 17

Колишній глава Львівського апеляційного адміністративного суду Ігор Зварич, після довгого мовчання і спроб ввести слідство в оману нарешті почав давати зрозумілі пояснення своїм діям. Про це повідомили в прокуратурі Львівської області, передає «Сегодня».

«Зварич вже не прикривається 63-ою статтею Конституції, яка дозволяє не свідчити проти себе і найближчих родичів. Він дав свідчення по деяких відомих людях. Наприклад, Петру Олійнику, екс-голові Львівської обладміністрації, Віталію Тертичному, колишньому голові Львівського окружного, нині – в.о. голови апеляційного адмінсуду, що той нібито замішаний у грошових потоках. І що хабарі бралися як за вирішення питань на користь зацікавлених осіб, так і за призначення суддів по службовій драбині. Зізнання закріплені в ході очних ставок, інших слідчих дій», – розповів один зі слідчих.

Як пише видання, джерело в прокуратурі сказало, що екс-судді набридло чекати, поки його захистять і випустять хоч би на підписку про невиїзд: «Ігор сподівався, що Онопенко або хтось з Мінюсту його прикриє. Але кому охота підставлятися? І Зварич пішов на співпрацю зі слідством. Та й у Жербицького (начальник першого відділу Главку по розслідуванню особливо важливих справ ГПУ Володимир Жербицький – ред.) така слава, що мертвого говорити примусить…».

Щоправда, відзначає видання, в прокуратурі припускають, що Зварич змінить зізнання, стверджуючи, що слідчі вибили їх незаконними методами».

Нагадаємо, голову Львівського апеляційного адмінсуду затримали 3 грудня 2008 року за підозрою в отриманні $100 тисяч хабара. При обшуку знайшли більше $1 млн. і 2 млн. грн. Зварич стверджував , що це добровільні пожертвування на церковні потреби і ремонт суду.

Джерело:

proUA

Залиште коментар