Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Львівському суду, який займається тернопільськими виборами, вимкнули світло

0 43

Другий день без електрики залишається Львівський апеляційний адміністративний суд, повідомила прес-секретар суду Ольга Давид, повідомляє «Львівський портал».

За її словами, суд не має коштів на рахунках, щоби оплатити 25 тисяч боргу за електрику, рівно ж як і 120 тисяч гривень за послуги пошти.

Крім того, Давид розповіла, що суд одразу ж звернувся за допомогою до вищого керівництва держави, однак це звернення поки що залишається без відповіді і робота суду фактично заблокована.

«Наші працівники не можуть готувати документи по справах, адже не працюють ані комп’ютери, ані копіювальна техніка. Крім того, всі справи мають вестися із аудіозаписом і якщо котрась зі сторін не погоджується вести засідання в протокольному режимі, то справу слід переносити на інший день» – сказала Давид.

Вона також зауважила, що на понеділок до розгляду призначено 180 справ і якщо не буде електрики, то працівники суду не зможуть підготуватися до проведення цих справ, відтак люди з усіх областей західної України даремно приїдуть до Львова.

За словами прес-секретаря суду, на матеріальне забезпечення справ призначено лише п’яту частину коштів від потреб. Зараз у суді немає ні паперу, ні конвертів, хоча самих конвертів на місяць суд потребує 20 тисяч штук у місяць.

Давид також відзначила, що світло вимкнули саме того дня, коли надійшла апеляційна скарга одного з депутатів Тернопільської облради на рішення тамтешнього окружного адміністративного суду щодо позачергових виборів до Тернопільської облради.

«Суд має ухвалити з цього приводу рішення в суботу і воно буде ухвалене згідно із законодавством» – наголосила Давид.

Нагадаємо, окружний адміністративний суд Києва заборонив тернопільській обласній ТВК, дільничним виборчим комісіям і Держскарбниці здійснювати будь-які дії, направлені на організацію, підготовку і проведення позачергових виборів в тернопільську обласну раду. Таким чином, суд задовольнив позов депутата Тернопільської облради.

Джерело:

proUA

Залиште коментар