Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Львівська міськрада звернулась до КС з приводу мовного закону

0 13

Рішення про звернення депутати прийняли на позачерговій сесії, передають Українські новини. За нього проголосували 75 депутатів з 75 присутніх (при мінімально необхідних 46).

Зокрема, міськраду цікавиться про взаємозв’язок закону з положеннями статей 2, 5, 7, 10, 24 і 140 Конституції. Крім того, міськрада просить роз’яснити, чи мали право обласні ради затверджувати регіональною мовою російську.

Мер Львова Андрій Садовий повідомив, що поки що в Конституційному Суді немає звернень із приводу цього закону і документ Львівської міськради буде першим.

Раніше Тернопільська обласна рада закликала суддів Конституційного Суду визнати “мовний” закон неконституційним. Тернопільська обласна рада також вирішила, що цей закон не має жодних правових наслідків на території Тернопільської області.

Івано-Франківська міська рада також не визнала “мовний” закон Колесніченка-Ківалова і відповідну заяву направила до КС та президента.

Теги:

мовна політика

Залиште коментар