Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Львівська міськрада проти ювенальної юстиції

0 20

Львівська міська рада закликає Президента Віктора Януковича запобігти введенню в Україні ювенальної юстиції. Про це йдеться у зверненні міськради до Президента. На думку депутатів міськради, можливе введення ювенальної юстиції направлено на руйнування інституту сім’ї в Україні.

Вони вважають, що ювенальні суди будуть непідконтрольні державі, проте одержать при цьому виключне право контролю за сім’ями.

“Такі суди будуть підпорядковуватися виключно структурам ООН, зможуть з формальних приводів відбирати дітей у батьків”, – йдеться у зверненні. Депутати зазначають, що це суперечить чинному Сімейному кодексу, що передбачає винятковий пріоритет виховання дитини в сім’ї.

Також міськрада розкритикувала ратифікацію Верховною Радою Європейської конвенції з усиновлення дітей, яка передбачає, згідно з текстом звернення, право усиновлення однією особою і що дає тим самим, на думку депутатів, можливість гомосексуальним парам усиновляти дітей, що порушує їх право на виховання в традиційних сім’ях.

Нагадаємо, 15 лютого Рада ратифікувала Європейську конвенцію з усиновлення дітей.

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар