Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Львівська національна музична академія продовжує працювати та підтримує студентів, які переїхали через війну

0 0

10 травня відбулось розширене зібрання Вченої ради Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка. Його відкрив Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

«Навіть у часи війни Львівська академія продовжує працювати. Вона слугує не тільки навчальним закладом, а й прихистком для студентів з інших міст, які постраждали від бойових дій. Концерти закладу в той самий час не втрачають своєї професійності та відданості виконавців, чим привертають увагу міжнародної спільноти. Академії вдало вдається поєднувати в собі мистецтво та головні цінності українців: консолідацію та підтримку один одного, і це вселяє надію на краще. Дякую японським журналістам за увагу до нашого культурного життя під час війни», – зазначив Олександр Ткаченко.

В рамках заходу відбувся й невеликий презентаційний концерт майстрів та відомих музикантів-професорів академії. Серед глядачів – представники студентського самоврядування, тимчасово переміщені студенти з міст України, де ведуться бойові дії, а також японські журналісти, які наразі знімають документальний фільм про українське мистецько-освітянське життя в умовах військового стану. Наразі дуже важливо, що світові журналісти розповідають правду не тільки про незламний дух українців, а й про безмежний потенціал української культури.

Міністерство культури та інформаційної політики України

Залиште коментар