Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Львівські правозахисники готові допомагати учасникам Євромайдану

0 15

На львівську «гарячу лінію» допомоги ЄвромайданSOS щодня телефонують правники, які готові безкоштовно допомагати активістам, котрих затримали правоохоронці. Про це розповіла правозахисниця Зоряна Христина у програмі «Відверта розмова» на телеканалі «24».

За її словами, у дні, так би мовити затишшя, зголошується до трьох десятків юристів. А коли на Євромайдані неспокійно, таких звернень надходить близько сотні. Юридично підковані готові навіть негайно їхати до столиці на суди.

Зоряна Христина розповіла, що вже є позитивні результати такої правової активності. Якщо на початках суди першої інстанції виносили поспішні і не завжди об’єктивні рішення, то вже у другій ланці є позитивні результати апеляцій.

Також правник спростувала інформацію про те, що студентів виключають за участь у масових зібраннях. Це лише залякування. Є підтверджена інформація тільки про одного виключеного студента.

Юристи застерігають, у жодному разі не свідчити проти себе.

«Неважливо де вас покликали на допит. Де вас зловили на вулиці  чи це була повістка, чи дотримані всі правила адміністративного і кримінального правопорушення чи не було ви маєте посилатися на 63-тю статтю КПК в якій вказано що особа може не свідчити проти себе. А також вимагати правозахисника», – зазначила Зоряна Христина.

Джерело:

Захід нет

Залиште коментар