Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Львівські правозахисники готові допомагати учасникам Євромайдану

15

На львівську «гарячу лінію» допомоги ЄвромайданSOS щодня телефонують правники, які готові безкоштовно допомагати активістам, котрих затримали правоохоронці. Про це розповіла правозахисниця Зоряна Христина у програмі «Відверта розмова» на телеканалі «24».

За її словами, у дні, так би мовити затишшя, зголошується до трьох десятків юристів. А коли на Євромайдані неспокійно, таких звернень надходить близько сотні. Юридично підковані готові навіть негайно їхати до столиці на суди.

Зоряна Христина розповіла, що вже є позитивні результати такої правової активності. Якщо на початках суди першої інстанції виносили поспішні і не завжди об’єктивні рішення, то вже у другій ланці є позитивні результати апеляцій.

Також правник спростувала інформацію про те, що студентів виключають за участь у масових зібраннях. Це лише залякування. Є підтверджена інформація тільки про одного виключеного студента.

Юристи застерігають, у жодному разі не свідчити проти себе.

«Неважливо де вас покликали на допит. Де вас зловили на вулиці  чи це була повістка, чи дотримані всі правила адміністративного і кримінального правопорушення чи не було ви маєте посилатися на 63-тю статтю КПК в якій вказано що особа може не свідчити проти себе. А також вимагати правозахисника», – зазначила Зоряна Христина.

Джерело:

Захід нет

Комментарии